Materac Termopur Comfort W H2

Ten produkt jest na naszej ekspozycji (ul. Klonowa 1, Suchy Las)


1 708 zł  - 3 796 zł


To materac uniwersalny, o dobrym stosunku ceny do jakości. Jak sami zwykliśmy go nazywać: "materac rozpoczynający dobre materace".

Wariant W H2 jest tym bardziej miękkim, skierowanym dla osób, które lubią przyjemne otulenie. "W" oznacza, że pokrowiec materaca został przepikowany pianką termoelastyczną dla uzyskanie jeszcze większego komfortu.


    W górną warstwę materaca Termopur Comfort W H2 zastosowano piankę termoelastyczna, która pod wpływem temperatury i ciężaru zapewnia komfortowe dopasowanie do ciała.

    Środek to wysokoelastyczna pianka NIGHTFLY charakteryzująca się wysoką przewiewnością i sprężystością.

    W dolnej warstwie znalazła się wysokoelastyczna pianka masującą z wypustkami. Osoby ceniące sprężystość i wysoką przewiewność mogą obrócić materac i spać na tej stronie.


    * Zachęcamy do wybierania materacy poprzez testowanie ich w salonie sprzedaży, niekoniecznie ze względu na ładny opis :)

    Parametry:

    • wysokość: 21 cm
    • trzy rodzaje pianek: pianka termoelastyczna, pianka NIGHTFLY, masująca pianka wysokoelsatyczna
    • pokrowiec ALOE VERA pikowany pianką termoelastyczną (w górnej warstwie) i włóknem klimatyzującym 200 g/m2 (w dolnej warstwie)
    • 5 lat gwarancji na wnętrze, 2 lata gwarancji na pokrowiec
    • rozpinany pokrowiec z możliwością prania do 30°C
    • obciążenie ortopedyczne do 110 kg
    • Producent: Materasso
    • Made in Slovakia

    Dostępność:

    • Na zamówienie - zazwyczaj 2-3 tygodnie (niezależnie od rozmiaru)

    Ceny:

    80x200 - 1 708 

    90x200 - 1 708

    100x200 - 1 898 

    120x200 - 2 278 zł

    140x200 - 2 657 zł

    160x200 - 3 037

    180x200 - 3 417 zł

    200x200 - 3 796 zł

    * Dostępny w rozmiarach niestandardowych

    Podane ceny mają charakter informacyjny i nie stanową oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu cywilnego.

    Sprawdź także

    Materac Viscogreen Lux H2


    • średnia twardość i pianka bio